Predajňa: Eötvösa 9, 945 01 Komárno
Otváracia doba: Po - Pia: 08:00 - 16:30
Nasledujte nás!

Kuriérska služba: 5.90 € (v rámci SR)

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
Po - Pia: 08:00 - 16:30
Notebookcentrum.sk
×
 x 

0
Shopping cart
0
PDFTlačiť

NATEC HARRIER 2 bezdrôtová optická myš

11,00 €
bez DPH: 9,17 €
Celková zľava:
DPH: 1,83 €
Popis

Vyskúšajte bezdrôtovú myš Natec Harrier 2 a pracujte efektívnejšie ako kedykoľvek predtým. Presnosť? Zaistí vám ju optický snímač s maximálnym rozlíšením 1600 DPI a stabilné pripojenie Bluetooth 5.1. Oceníte aj ergonomický dizajn, odolné tlačidlá a inteligentnú technológiu správy napájania, ktorá vám vydrží pracovať ešte dlhšie.

Žiadne zbytočné káble
Máte už dosť zamotaných káblov? Natec Harrier 2 vám poskytne úplnú slobodu vďaka Bluetooth 5.1. Zaručuje nielen vysokú stabilitu, ale aj nízku spotrebu energie, čo znamená, že budete musieť menej často meniť batérie.

Optický snímač s tromi úrovňami DPI
Oceňte presnosť vďaka optickému snímaču a maximálnemu rozlíšeniu 1600 DPI. Dávate prednosť pomalšiemu pohybu kurzora pre zachovanie vyššej presnosti? Vyberte si z troch úrovní DPI (800, 1200, 1600) a prispôsobte zariadenie svojim preferenciám. Citlivosť zmeníte v priebehu niekoľkých sekúnd jednoduchou kombináciou tlačidiel.

Odolnosť a tichosť
Zabudnite na hluk. S Natec Harrier 2 môžete pracovať aj v podmienkach, ktoré vyžadujú úplné ticho. To všetko vďaka dvom tlačidlám vybaveným mimoriadne tichými spínačmi. Efektívnu prácu vám poskytne aj plne pogumovaný valec s hmatovými aktivačnými bodmi. Presné prechádzanie dlhých dokumentov? Prehliadanie obľúbených stránok? Odteraz to bude ešte príjemnejšie.

Pohodlie v každej situácii
Nedovoľte, aby bolesť zápästia znižovala váš výkon. Natec Harrier 2 je navrhnutá tak, aby podporovala prirodzenú polohu vašich rúk. Vďaka ergonomickému dizajnu nebude náchylná na zranenia ani pri dlhodobom používaní. Oceníte tiež pogumovaný valec s vnímateľnými aktivačnými bodmi. Presvedčte sa, aká príjemná môže byť práca s Natec Harrier 2.

Inteligentná správa napájania
Natec Harrier 2 je zariadenie, ktoré je možné napájať jedinou batériou AA. Myš je vybavená inteligentným systémom správy napájania, vďaka ktorému sa automaticky uspí, pokiaľ ju dlhšiu dobu nepoužívate. Tým získate ešte dlhšiu výdrž batérie. Môžete ju tiež jednoducho vypnúť ručne pomocou špeciálneho vypínača.

Vlastnosti:

- Bezdrôtové pripojenie Bluetooth 5.1
- Presný optický senzor
- Tlačidlo pre nastavenie DPI v 3 úrovniach 800 - 1 200 - 1 600
- 4 odolné tlačidlové spínače
- 2 hlavné tlačidlá vybavené tichými spínačmi
- Ergonomický tvar
- Gumové rolovacie koliesko
- Vypínač ON/OFF
- Inteligentné technológie riadenia spotreby

Špecifikácia:

Komunikácia: Bezdrôtová
Rozhranie: Bluetooth
Špecializácia: Domáca kancelária
Senzor: Optický
Maximálne rozlíšenie: 1600 DPI
Rozlíšenie: 800 - 1600 DPI
Počet tlačidiel: 4
Programovateľné tlačidlá: Nie
Dosah: 10 m
Verzia Bluetooth: 5.1
Vlastnosti: Automatický režim spánku, Nastavenie DPI
Podsvietenie: Nie
Funkcia: Tiché spínače, Vypínač ON/OFF
Typ klzáku: Teflónový
Podporované operačné systémy:
Android
Linux
MAC
Windows 10
Windows 11
Windows 7
Windows 8
Farba: Ružovo-biela
Napájanie: 1x AA
Ďalšie funkcie: Plug&Play
Dodávané príslušenstvo: Užívateľská príručka
Batérie sú súčasťou dodávky: Nie
Dĺžka: 104 mm
Šírka: 64 mm
Výška: 37 mm
Hmotnosť: 59 g

Dostupnosť

Dostupný

Záruka

24 mesiacov

KONTAKT

 Lodná 4657/2B (Jazzy Garden)
945 01 Komárno
 +421/948-440-220, +421/696-851-330
  [email protected]

OTVÁRACIA DOBA

Pondelok 08:00 - 16:30
Utorok 08:00 - 16:30
Streda 08:00 - 16:30
Štvrtok 08:00 - 16:30
Piatok 08:00 - 16:30
Sobota ZATVORENÉ
Nedeľa ZATVORENÉ

VIAC O WEBSHOPE NOTEBOOKCENTRUM.SK

Notebookcentrum.sk je jeden z e-shopov na Slovensku, ktorý ponúka široký výber notebookov. U nás môžete nájsť všetky typy počítačov – či sa už jedná o notebooky, počítače AIO, tablety alebo o stolné počítače. V ponuke notebookcentrum.sk nájdete pre hráčov vyvinuté hráčske notebooky, vysoko mobilné ultrabooky, ako aj cenovo dostupné základné notebooky pre každodenné použitie. Našim zákazníkom ponúkame aj poradenstvo, aby si mohli vybrať tie počítače, ktoré im najviac vyhovujú. Aby sme v najväčšej miere vyhoveli našim zákazníkom a boli s našimi službami spokojní, vybavujeme aj záručné reklamácie na u nás zakúpené notebooky, AIO počítače a tablety.

Základným pilierom dlhodobej stratégie e-shopu notebookcentrum.sk je spraviť všetko pre spokojnosť kupujúceho, aby sme mohli získať dôveru našich zákazníkov. Naši odborníci spravia všetko preto, aby boli splnené všetky nároky a požiadavky zákazníkov. S radosťou prijímame hocijaké poznámky a rady, aby sme mohli skvalitňovať naše služby.

Významným výsledkom je pre nás to, že sme partneri najväčších výrobcov notebookov. Aj to znamená, že sme na dobrej ceste. V budúcnosti chceme v tomto smere pokračovať, preto radi prijímame všetky výzvy. Ďakujeme za dôveru a prajeme Vám pohodlný nákup.

asus silver partner hp silver partner lenovo premium business partner acer synergy silver partner tatrapay

Facebook